Top

Ласкаво просимо до кав'ярні з рептиліями!

Понеділок - вихідний
Вт - Пт : 16:00 - 20:00; Сб - Нд : 11:00 - 20:00;
Контактний номер :
+380 93 991 28 53

Вітаємо в цікавому світі тераріумістики!

З давніх давен люди вважали рептилій чимось міфічним, загадковим та особливим. Змій боялись та остерігались, бо думали, що вони володіють позаземними властивостями та є дуже небезпечними. Ці переконання передавались з покоління в покоління у різних народів світу, адже рептилії розповсюджені майже на всіх материках. Їх використовували шамани та народні цілителі в своїх обрядах та «лікарських» сумішах. Суспільство розвивалось і рептилій почали досліджувати на більш науковому рівні, вивчати їхню поведінку та звички. Чим більше цікавих видів відкривали, тим більше з’являлось зацікавлених рептиліями не тільки науковців, а і людей інших професій, котрим рептилії ставали цікавими при виборі домашнього улюбленця.

Проте рептилії потребують спеціального догляду та умов утримання. Для цього з’явився тераріум (від лат. terra «земля») – місце для проживання плазунів та безхребетних з метою спостереження за ними. В тераріумах почали створювати умови не тільки для проживання, а і для розведення, що є дуже важливим для збереження видів у планетарному масштабі.

Справа кіперів (від англ. Keeper- утримувач) почала розвиватись і набувати широкого розповсюдження. У різних країнах світу проводяться виставки тераріумних тварин, обладнання та літератури, кіпери обмінюються досвідом та знаннями з догляду та розведення. На жаль, у нашій країні розвиток тераріумістики проходить не так швидко, як у Європі, але зацікавлених ентузіастів багато і у нас. Однак досить багато людей у нашому суспільстві продовжують виношувати «фобії», нічим не обґрунтований страх та неприязнь до цих тварин.

Враховуючи таку ситуацію в нашій державі та дійсно непереборну захопленість тераріумними тваринами, засновники Rept&coffe club вирішили популяризувати рептилій в Україні. Створивши в Одесі унікальну виставку-кав’ярню, ми дали можливість зацікавленим поспілкуватись ближче з рептиліями, побороти страхи та дізнатись більше про них як про домашніх улюбленців. Метою нашої невпинної роботи є розвиток тераріумістики, створення можливості поринути в світ екзотичних тварин, оволодіти новими знаннями та знайти нове захоплення. Ми працюємо, щоб кожен зацікавлений зміг отримати допомогу у виборі улюбленця, створенні потрібних умов для життя в тераріумі, вигодовуванні та розведенні. Для багатьох дорослих людей Rept&coffe club є місцем відпочинку та затишку в кінці робочого дня, а для дітей - місцем чогось цікавого, дивного та чарівного. У нас проводяться уроки зоології, де учні не просто сидять над підручниками, а й наживо можуть ознайомитись із тваринами, яких вивчають. Митці з художньої школи в затишній атмосфері вчаться передавати всі чудернацькі форми та різноманіття кольорів на полотно. Проводимо майстер-класи зі створення біоактивних тераріумів і віваріумів. Ми із задоволенням організовуємо дитячі корпоративи та тематичні вечірки, а Дні Народження проходять набагато цікавіше в компанії дружніх та яскравих рептилій.
І наостанок: потрібно пам’ятати, що приходячи до нас, ви ризикуєте стати таким же прихильником рептилій, як і ми. Ласкаво просимо!