Top

Ласкаво просимо до кав'ярні з рептиліями!

Понеділок - вихідний
Вт - Пт : 16:00 - 20:00; Сб - Нд : 11:00 - 20:00;
Контактний номер :
+380 93 991 28 53

Майстер-клас!

Ми допоможемо вам облаштовувати тераріум та дамо консультації, як правильно доглядати за ним.

  • Ціна залежить від типу і розміру житла.
  • Час проведення узгоджуємо.
  • За бажанням робимо відео, як ви створювали свій тераріум.

Майстер-клас "Вічний тераріум"!

На таких майстер-класах ми пропонуємо зробити замкнуту екосистему у банці.

  • Час проведення узгоджуємо.
  • За бажанням робимо відео, як ви створювали свій тераріум.

Як ми створюємо тераріуми?

Це цікавий та особливий процес. Першою чергою потрібно вирішити, яка тварина буде там жити, і знати, які умови потрібні для комфортного й тривалого її життя. У нас, в rept&coffe club, є принцип, що наші тварини будуть жити максимально комфортно і будуть дотримані всі необхідні принципи догляду для їх росту, проживання та розмноження. Головне правило створення тераріумів – тварині має бути комфортно.

Якщо розглядати тропічні вологі тераріуми, то ми створюємо біоактивні тераріуми, в яких налагоджуємо автоматичний полив та необхідне тварині освітлення і підігрів. У таких тераріумах обов’язкові живі вологолюбиві рослини, підтримка необхідної високої вологості та своя мікрофлора ґрунту для його самоочищення. В такому випадку тераріум – невелика своя екосистема, в якому всі жителі відіграють свою роль.

Для пустельних тварин ситуація дещо простіша. Живі рослини не обов’язкові, склад грунту не такий складний, проте часто тваринам необхідна висока температура та наявність ультрафіолетових ламп високого рівня інсоляції. В таких тераріумах важливим є перепад температур вдень та вночі.

Деякі люди облаштовують тераріуми, як квартири. Роблять маленькі меблі, картини, гамаки. Головне не забувати, що тварині має бути комфортно.